30. augusta 2017

Individuálny tréning

Pre koho: dospelý, mládež, deti
Kedy: individuálne
Kde: online prostredníctvom ZOOM
Cena: 40€/hodina

Kontakt: Michal Vrba; sachovaakademia@gmail.com ; 0903 793 013
Pri individuálnom tréningu pracujeme na vopred dohodnutom pláne a individuálnych požiadavkách. 

Povedali o nás

Claudia:
Vrámci súťaže Vojvoda z Edinburghu (DofE) som sa dostala k Šachovej akadémii. Vedela som, že ako úplný začiatočník potrebujem individuálne hodiny, a nesklamali ma. 
Okrem pravidelných hodín 1x do týždňa (ktoré boli veľmi flexibilné), boli tréningy dopĺňané aj online úlohami a rôznymi zadaniami. 
Bol veľmi príjemný proces, ktorý mi zabezpečil šachové základy na celý život. .
Igor:
Syn Adam (8) dosiahol veľmi rýchlo úrovne, kde som ho už ja ako otec nebol schopný ďalej, skutočne efektívne šachovo viesť. V regióne v ktorom žijeme taktiež neboli k dispozícii kvalitné kurzy pre tak malé deti. Niki po prvej lekcii vedela presne na čom zapracovať, čo precvičiť, čo zdokonaliť. Tréningy sú zaujímavé, pútavé, okrem teórie, či tréningových partií, analyzuje i skutočné odohraté partie Adama z turnajov. Neuveriteľne kvalitná bola i individuálna príprava na partie počas MSR 2017, kde Adam po necelých siedmych mesiacoch turnajovej praxe dosiahol krásne 5te miesto. 
Juraj:
Možno to nie je v dnešnej dobe cool, no šach podľa mňa patrí do ‘tréningovej výbavy’ manažérov.
Raz za týždeň mám šachové tréningy s Michalom Vrbom. Michal je zakladateľ bratislavskej šachovej asociácie, majiteľ šachového obchodu a skvelý tréner šachu. Učí ma predvídať, strategicky myslieť a hľadieť na veci ako na celok.
Zaslúži si šach svoje miesto v osobnom raste manažérov? Ja si myslím, že určite áno