Moje stretnutia s Talom – prednáška

Milí priatelia a priaznivci kráľovskej hry,

v mesiaci apríl sme pre Vás pripravili vskutku jedinečnú prednášku našim prvým slovenským veľmajstrom Jánom Plachetkom. Nie každý vie, že sa počas svojej šachovej kariéry stretol štyrikrát s fenomenálnym majstrom sveta, Michalom Talom.

Ján Plachetka odohral s Michalom Talom štyri viac ako bojovné partie a o niektorých z týchto partií príde 25.4.2013 o 17:30 porozprávať do Bratislavskej šachovej akadémie ŠK Doprastav Bratislava, Drieňová ul. 27.  Schválne neprezradíme dopredu, ktoré to budú, aby sme Vás držali v napätí do poslednej chvíle. Prenesieme sa v čase o 50 rokov späť, do šesťdesiatych rokov, kedy sa Michal Tal stal majstrom sveta a priniesol svojou hrou nový vietor do šachu.

Nenechajte si ujsť jedinečné rozprávanie o stretnutí týchto dvoch výnimočných šachistoch priamo od jedného z nich. Takáto príležitosť sa už nebude opakovať.

Prednáška sa uskutoční 25.4.2013 (štvrtok) od 17:30 – 19:30 v priestoroch Bratislavskej šachovej akadémie v Dome kultúry Lúky, Vigľašská 1, Bratislava – Petržalka ŠK Doprastav Bratislava, Drieňová ul. 27. Okrem zaujímavej témy bude pripravené občerstvenie zadarmo.

Aby sme  Vám zabezpečili čo najväčší komfort, prihláste sa vopred na sachovaakademia@gmail.com a zaistite si miesto. Celkový počet miest je obmedzený len 25 a uprednestnení budú skôr prihlásení.

Videopozvánka

               
Info karta:
Kedy: 
25.4.2013 (štvrtok) od 17:30 – 19:30 
Kde:
 DK Lúky Bratislava – Petržalka, Vigľašská 1 ŠK Doprastav Bratislava, Drieňová ul. 27
Prednášajúci: Veľmajster Ján Plachetka
Téma: Moje stretnutia s Talom
Občerstvenie: Zabezpečené
Vstupné: 5€/osoba
Kapacita miestnosti je 25 ľudí, preto vopred prihlásení budú mať prednosť vstupu
Prihláška: email: sachovaakademia@gmail.com , telefón 0903 793 013 (Michal Vrba), web: www.sachovaakademia.sk