Odhalenie Veľkej ceny KUSABI 2021

Začalo to ako spontánny nápad, myšlienka vytvoriť turnaj pre deti na krúžku a zišiel s toho pravidelný online turnaj ktorého sa zúčastnilo vyše 300 hráčov. Každý štvrtok sa na bojnom poli odohrávali napínave a nemilosrdne zápasy o viťazstvo. Lietali vydličky ,väzby a maty.

Čas plynul, ani som sa nenazdal a už prešli dva mesiace a KUSABI je za nami. Bolo to krásnych 2,5 mesiaca plných nadšenia, starostí a pôžitku. Bolo to náročne? Bolo za tým kopec driny? Ani veľmi nie, stačilo iba byť každý štvrtok na mobile a odpovedať na hromadu emailov, telefonátov a esemesiek. Až potom prišla tá „drina“ pri sčítavaní bodov.

A tak sme sa dostali k víťazom. V každom turnaji sú zastúpene tri prvé miesta. Udelili sme tak tiež špeciálne ocenenia ako sú najaktívnejší Youtube fanúšik, prekvapenie turnaja a skokan turnaja. Skokan turnaja je súťažiaci ktorý začal v jednom turnaji a „preskočil“ do dalšieho turnaja, teda do vyššej kategórie. Na naše prijemné prekvapenie bol to hráč ktorý začal v turnaji pešiaka a skončil v turnaji jazdca. Taktiež sme nezabudli na našu sútaž o cenu KUSABI kde sa našlo veľa vtipných a zaujímavých teórií, čo to KUSABI vlastne znamená. Chcete vedieť odpoveď? Pozrite si video!

Konečné celkové poradie

Ocenení

Turnaj Draka

Nickname Body Pomocné
Macko09 41.5 102.25
Michal248 40 110.25
greg24 37.5 79.75

Turnaj Vikingov

Nickname Body
AlesChytra 175
vojtafuka10 165
MaxVe 142

Turnaj Jazdca

Nickname Body
petrkolman2 226
Lecram27 199
DominikKep 106

Turnaj Pešiaka

Nickname Body
TiborChytra 139
Matko2012 66
zlaty_sonic 65

Skokan turnaja SamkoGerek
Prekvapenie turnaja FilipHudeceksach
Prekvapenie turnaja LuciaTomcaniova
Top fan YT pokkogamer
Cena Kusabi honzarusnak

Som veľmi vďační Michalovi za spoluprácu, že mohol tento turnaj vzniknúť. Bola to krásna a úžasná skúsenosť. Taktiež ďakujem vám, sútažiacim bez ktorých by sa turnaj ani nekonal. Dúfam, že sa stretneme pri ďalšom peknom šachovom podujatí.

Podujatie vzniklo za podpory MČ Karlova Ves, Šachového obchodu, ŠK Doprastavu Bratislava

Autor: Jonatán Pavelka, tréner Bratislavskej šachovej akadémie

Tento záznam bol publikovaný v Turnaje . Uložiť odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *