Neviete ako začať? Vyskúšajte online šachový tréning.

Poznáte vo svojom okolí školáka, ktorý by sa chcel naučiť základy šachu? Navštevujete šachový krúžok, ale je Vám to málo? Alebo jednoducho nestíhate navštevovať váš klub a neradi by ste vyšli z cviku?

V marci sme spustili veľmi úspešné online šachové tréningy pre Slovensko a Česko, ktoré až do konca júna „navštívili“ stovky začiatočníkov ale aj pokročilých šachistov.

Máme veľkú radosť z Vaších reakcií a niektorí sa aj vďaka týmto online tréningom dostali vôbec po prvýkrát k šachu ako takému.

Od konca septembra sme pre vás opäť pripravili možnosť zapojiť sa do online tréningov. Okrem skupiny začiatočníkov bude aj pre mierne pokročilých. Budeme sa stretávať v 10tich online stretnutiach.

Veľkosť skupiny bude limitovaná ôsmymi účastníkmi čo nám pomôže venovať sa vám individuálnejšie. Ak by ste aj vy vedeli o niekom, komu by tieto online tréningy mohli pomôcť, viac informácií nájdete na webe Bratislavskej šachovej akadémie.

Tréningová skupina B, tréner Michal Vrba, Štvrtok 18:00 – 18:50, prvá hodina 24.9.2020 (naučíme sa = šachovanie, mat, pat, šachové taktické hádanky, základné princípy hry)
Tréningová skupina A, tréner Michal Vrba, Štvrtok 19:00 – 19:50, prvá hodina 24.9.2020 (naučíme sa = taktika a stratégia mierne pokročilých, úvod do koncoviek)

Tešíme sa na prvé stretnutie 24.9.2020 

Michal Vrba – tréner

Užitočné linky
Bratislava chess online open 2020
Tréningové materiály zdarma
Šachový program FRITZ 17 pre domáci tréning
Využívame platformu ZOOM

Ukážka z online tréningu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *