9. februára 2014

2%

Prečo Bratislavská šachová akadémia?

Naším hlavným cieľom je ponúknuť deťom a mládeži zmysluplne strávený čas a prostredníctvom šachovej hry pomôcť stať sa dobrými ľuďmi. V Bratislave a okolí zastrešujeme cez 30 šachových krúžkov, organizujeme šachové turnaje, prednášky a sústredenia s veľmajstrami, vonkajšie podujatia ako simultánky alebo športové šachové podujatia.

V roku 2021 sme úspešne kombinovali živé podujatia s tými onlajnovými. A tak sme na zmeny vo svete úspešne zaregovali a pozreli sme sa na ne z pohľadu príležitostí, ktoré šachu tieto zmeny ponúkli.

Ďakujeme za podporu 2% v roku 2021, každému kto pomohol. Menovite tým, o ktorých vieme

/Mgr. Marián Blizman, Ing. Slavomír Gajdoš, JUDr. Lucia Staroňová, AVITAR s.r.o., OK Investment s.r.o., Peter Alfoldi, doc. MUDr. Adriána Liptáková Phd. MPH, JUDr. Niki Vrbová, Mgr. Peter Godovič, Ing. Andrea Dovalová, Ing. Marián Matušák, Ing. Andrej Ferik, LETO s.r.o, Ing. Ondrej Ďurík, Oľga Šindlerová, Ing. Miroslav Babič, Ing. Peter Kečkéš, Roman Brandtner, Lucia Harčáriková, Filip Hromádka, CATHERINE SK s.r.o., PhDr. Kamila Szarková, MBA Simona Babičová, Michal Vrba, Peter Varholák, Mgr. Janka Varholáková/

ROČENKA 2021 – SŤAHUJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tlačivá na stiahnutie

Zamestnanci ()predvyplené, možnosť editovať na počítači:
Potvrdenie o zaplatení dane 2021Vyhlásenie zamestnanca 2021

Fyzické osoby (napr. živnostníci, podáva sa online):
Daňové priznanie ADaňové priznanie B

Právnické osoby (podanie online):
Daňové priznanie

Dôležité termíny

  • do 31. marca 2022 – Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami – Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania
  • do 30. apríla 2022 – Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Popis krokov pre venovanie 2% z dane

Zamestnanci:

1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
3. Najneskôr do 30. apríla 2022 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Naše údaje – registrácia na portáli dvepercenta

Obchodné meno: Bratislavská šachová akadémia
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42266416
Sídlo: 84103 Bratislava, Studenohorská 67

Všetko o nás nájdete na: Facebook, Youtube, Instagram