Majstrovstvá Bratislavského kraja žiakov 2018

V stredu 5.12.2018 sa v priestoroch Hotela Bratislava uskutočnili Majstrovstvá Bratislavského kraja žiakov 2018.

Podujatia sa celkovo zúčastnilo 108 žiakov z 37 škôl Bratislavského kraja. Veľmi nás teší zapojenie škôl z okolia Bratislavy ako Malacky, Pezinok, Senec, Tomášov, Nová Dedinka, Modra a iné.

Podarilo sa nám tak usporiadať zatiaľ najväčšie majstrovstvá kraja žiakov v šachu v histórii Bratislavského samosprávneho kraja.
Samotné podujatie prebehlo bez komplikácii a bolo zvládnuté na výbornej úrovni, k čomu prispela aj spolupráca s Hotelom Bratislava, ktorý dokázal poskytnúť ideálne podmienky pre podujatie takéhoto charakteru a rozmerov.

Množstvo pozitívnych reakcií účastníkov ako aj zástupcov škôl nám potvrdilo, že majú záujem podporovať deti v šachovej hre, ktorá je jednak prostriedkom k podpore logického myslenia ako aj zároveň k zmysluplne strávenému voľnému času detí.

Ale prečo toľko písať. Nižšie si pozrite video z podujatia ako ako aj fotogalériu. 

Sláva víťazom, česť porazeným. Všetci bojovali statočne a zaslúžia si náš obdiv.

Veľké poďakovanie patrí partnerom podujatia, vďaka ktorým sa majstrovstvá mohli uskutočniť: Bratislavskému samosprávnemu kraju, Bratislavskému šachovému zväzu, Nadácii Tatrabanka a SG CENADA.

Za organizačný tím by som rád poďakoval rozhodcom Petrovi Falťanovi, Kristiánovi Chrenkovi, Rudolfovi Bencimu, manažmentu detí Lívii Bakovej, fotografovi Adriánovi Žiškovi, kameramanke Niki Vrbovej a za organizačnú pomoc Stanislavovi Vlčekovi a Miroslavovi Roháčkovi.

Michal Vrba, riaditeľ turnaja

Konečné výsledky

Fotogaléria

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *