23. novembra 2017

Úspechy

Kalendárny rok 2019

Okresné majstrovstvá základných škôl Bratislavy 2. obvod 2019
3. miesto Hanka Leila Hamid

Turnaj začiatočníkov 10/2019
3. miesto Roman Shevtsov

Finále GPX Slovensko Chlapci do 14 rokov
3. miesto Martin Rak

Semifinále GPX skupina západ Chlapci do 14 rokov
3. miesto Martin Rak

Semifinále GPX skupina západ Chlapci do 8 rokov
2. miesto Tadeáš Hronec

O pohár Bradla 2019
1. miesto, chlapci do 8 rokov, Tadeáš Hronec, 3. miesto, chlapci do 14 rokov, Martin Rak

Liga mládeže Spiša Bijacovce
1. miesto Martin Rak

Jarný šachový festival CENADA
2. miesto, chlapci do 14 rokov, Martin Rak

Liga mládeže Spiša – Poprad
1. miesto, Martin Rak

Liga mládeže Spiša – Bijacovce
1. miesto, Martin Rak

O pohár starostu Ružinova
1. miesto, Ján Lakota, 2. miesto, chlapci do 8 rokov, Tadeáš Hronec,

Memoriál Ferdinanda Bišču 2019 GPX
3. miesto, chlapci do 8 rokov, Tadeáš Hronec, 2. miesto, chlapci do 14 rokov, Martin Rak

Tlmačský šachový turnaj 3. ročník
1. miesto, Martin Rak

Šachový festival detí Skalica
2. miesto chlapci do 8 rokov, Tadeáš Hronec

Liga mládeže Spiša – Kežmarok
3. celkové miesto + 2 miesto v kategórii chlapci do 14 rokov, Martin Rak

O majstra školy ZŠ Hubeného 5, 2019
1. miesto Matúš Kajaba, 3. miesto Sebastián Streška

Zobor Cup 4. turnaj
2. miesto chlapci do 8 rokov, Tadeáš Hronec

Liga mládeže Spiša – Smižany
2. miesto chlapci do 14 rokov, Martin Rak

Kalendárny rok 2018

Vianočná Tirnavia šachových nádejí
2. miesto chlapci do 8 rokov, Hronec Tadeáš

Majtrosvstvá Trenčianskeho kraja
3. miesto chlapci do 8 rokov, Hronec Tadeáš

Okresné majstrovstvá škôl III. obvodu Bratislavy
2. miesto žiaci Martin Gyurkovics, 1. miesto školy Matúš Kajaba

Zobor CUP 2018
3. miesto CH14 Martin Rak, 1. miesto CH08 Tadeáš Hronec

Okresné majstrovstvá škôl II. obvodu Bratislavy
2. miesto žiačky Hanka Leila Hamid

O pohár starostu Ružinova, Bratislava
2. miesto C11 Tomáš Čižmár, 3. miesto C11 Martin Rak

Majstrovstvá ZŠ Kpt. J. Nálepku, Stupava
1. miesto Adam Hajdu, 3. miesto Viktor Sabaj

Majstrovstvá ZŠ Hubeného 25, Bratislava
1. miesto Matúš Kajaba, 3. miesto Michal Vrábeľ

Vrakúnsko-Biskupická GPX
3. miesto Martin Rak, 1. miesto CH11 Tomáš Čižmár, 3. miesto CH14 Juraj Pekár, 3. miesto D14 Hanka Leila Hamid

Kalendárny rok 2017

Okresné majstrovstvá ZŠ tretieho obvodu Bratislavy
3. miesto Tomáš Čižmár

Turnaj začiatočníkov november
3. miesto Martin Rak

GPX semifinále západné Slovensko
3. miesto Pavol Čutka (postup do celoslovenského finále)

GPX skupina západné Slovensko
3. miesto Pavol Čutka

O pohár Bradla
2. miesto Tomáš Čižmár

O putovný pohár starostu Dúbravky
1. miesto do 8r. Pavol Čutka, 1. miesto do 10r. a 3. miesto celkom Tomáš Čižmár

Jarný šachový festival v CENADE
3. miesto do 8r. Pavol Čutka

Kalendárny rok 2016

Turnaj začiatočníkov apríl
3. miesto Tomáš Čižmár

Jarný šachový festival v CENADE
3. miesto do 8r. Tomáš Čižmár

O Putovný pohár starostu Dúbravky
1. miesto do 8r. Tomáš Čižmár, 3. miesto dievčatá Sofia Iakovlyeva

Celoslovenská súťaž Grand Prix mládeže

2018/2019, 51 hráčov
2017/2018, 25 hráčov
2016/2017, 9 hráčov
2015/2016, 5 hráčov
2014/2015, 2 hráči

Súťaže družstiev

Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu 2017
Dorastenecká liga Bratislavského kraja 2017

Fotky

 

 

 

13217540_1017078914994209_6589560223642436298_o 12961551_992812827420818_8708420897902740010_n